Maciej Marek Wieczorkiewicz

Maciej Marek Wieczorkiewicz, Architekt Wnętrz


Urodzony w Warszawie w roku 1955
Edukacja
Szkoła podstawowa nr 233 im Xawerego Dunikowskiego w Warszawie i to były piękne lata. i póżniej Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych jeszcze w łazienkach Warszawskich 1970-1975.
Rok pracy w PKZet Warszawa konserwacja rzeżby. Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie wydział Architektury Wnętrz 1977-1983.

W latach kiedy architektura wnętrz nie była w modzie a i projektanci się nie liczyli, wykonuję liczne projekty użyteczności publicznej, oraz prywatnych domów i mieszkań. Osobny temat to rekonstrukcja dworów na terenie wokół Białej Podlaski np dwór w Nosowie i Ludwinowie. Lista realizacji jest długa a prac wiele, więc nie ma sensu wszystkiego wymieniać. Będąc dzisiaj na bieżąco w zawodzie wnętrzarskim zajmuję się też od wielu lat rysunkiem, grafiką i malarstwem. Moje opinie opisy na temat współczesnej architektury wnętrz i spraw związanych ze sztuką znajdziecie Państwo na moim blogu.
blog.NOnKolor.pl
Drogi badaczu sztuki,
wszystko co tu znajdziesz bądź na moim blogu, mozesz zamówić kontaktując sie ze mną drogą mailową
wysyłając informację do mnie na adres: mwieczorkiewicz@nonkolor.pl

Jeśli masz potrzebę abym stworzył dla Ciebie, projekt wnętrza, aranżację przesztrzeni, także skontaktuj się ze mną. Umówimy się i spotkamy, omówimy Twoje potrzeby, wezmę Twoje sugestie pod uwagę i jeśli spodobają Ci się moje pomysły i obustronie je zaakceptujemy wykonam dla Ciebie taki projekt.

Część moich projektów możesz obejrzeć w GALERII: WNĘTRZA klikając WNĘTRZA w której pokazuje to co zrobiłem dla niektórych moich klientów. Wszystkie prace, obrazy, grafikę czy malarstwo, które znajdziesz tu, na blog.nonkolor.pl czy w mojej Galerii Tuszu i Ołówka możesz sobie wybrać i napisać do mnie,
ja zapakuję je w tubę i wyślę je do Ciebie.
tuba tekturowa naba prace Maciej Marek Wieczorkiewicz