motyw nonkolor.pl
Kazimierz Dolny nad Wisłą - Plan - Maciej Marek Wieczorkiewicz - grafika, ilustracje piórko i tusz
 • Kazimierz Dolny - plan

 • Rysunek: piórko-tusz

 • Format oryginału: 100 x 70 cm.

 • Geneza powstania: Kazimierz Dolny to moje drugie miejsce na świecie, z którym jestem mocno związany. Najpierw związały mnie wakacje bo od szczenięcych lat spędzałem tak kilka tygodni w roku. Ojciec mój, który był znanym architektem spotykał w Kazimierzu w Domu Architekta SARP ze śmietanką ówczesnego świata kultury. Ja spotykałem się z chłopakami a póżniej dziewczetami I nie było w całym mieście takiego miejsca, takiej dziury, którą byśmy nie spenetrowali. Tu tez stawiałem pierwsze kroki rysując, malując i i o dziwo sprzedając swoje gryzmoły najpierw na rynku a póżniej w galeriach.

 • Wracając do rysunku drogi wędrowniku po Kazimierzu znajdziesz tutaj najważniejsze elementy miasta, oczywiście najważniejsze dla mnie. Te budynki i te miejsca, które pominąłem przepraszam. Właściwie do tej grafiki można by napisać jakiś esej, ale oglądając ją niech pracuje wasza wyobrażnia. Błędy i niedociągnięcia rysunku; - OCHYDA BATORY powinno być OHYDA BATORY ale to taka ohyda że przez ch. -W prawym górnej stronie jest DOM PRUSKOWSKIEGO powinno być DOM PRUSZKOWSKIEGO zjadłem literę przepraszam. Inne błędy mi umknęły. I tak ich nie będę poprawiał bo tak ma zostać.

 • Format druku ze względów komercyjnych został zmniejszony do formatu B2 70 x 50 cm. Druk dokonano na wysokiej jakości papierze o gramaturze 250g.

 • Grafikę można kupić u mnie.

  Może to być dobry prezent jak i dekoracja wnętrza biura, domu.
  Dobre ramy dodadzą jej dużo charakteru. Pasuje też do typowej antyramy B2.

 • Grafikę przesyłam zapakowaną w tubę tekturową.

  tuba tekturowa naba prace Maciej Marek Wieczorkiewicz

  Każda praca posiada certyfikat z numerem i odręczny podpis autora.

  Cena grafiki wraz z wysyłką na terenie Polski 50 pln Świat 50pln + koszty wysyłki.

[ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE MAILOWO]

klinknij w link, otworzy się Twój domyslny program pocztowy i utworzy automatycznie wiadomość do mnie, którą proszę uzupełnij do dane adresowe do wysyłki